KONST / Litografier / Färglitografi 14177118
nr 1417 7118
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 359/306. Färglitografi, bildmått: 35x43 cm, yttermått inklusive ram: 46x56 cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 september 2021
kl 18:42:58
1/9 19:12:15
300 kr
6/9 15:15:11
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius